Nie wiesz jak podczas pandemii zmniejszyć ryzyko zachorowania bądź jak zrealizować potrzebne badania pracowników bez wychodzenia z domu? Nie musisz już kombinować. Szkolenia online są właśnie dla Ciebie. Jak można z nich skorzystać? Dla kogo są? Ile trwają?

Jak można z nich skorzystać?

Wystarczy wyszukać firmy, która zajmuje się szkoleniami. Dużą zaletą jest fakt, że nie musimy szukać szkoleń prowadzonych w naszym obrębie. Szkolenia BHP Barcin online wykupuje się poprzez zrobienie przelewu określonej kwoty na konto właściciela. Oczywiście w przypadku konieczności zrobienia kilku szkoleń, mamy możliwość wykupienia większej ilości. Po otrzymaniu przelewu dostajemy kod dostępu lub login i hasło do platformy, na której szkolenie będzie realizowane.

Dla kogo są?

Szkolenie jest dla wszystkich pracowników, właścicieli firm, stażystów czy praktykantów. W zależności od potrzeb szkolenia dzielą się na wstępne i okresowe. Wstępne przygotowują nas do podjęcia nowej pracy, ostrzegają o niebezpieczeństwie i ukazują nam nasze prawa. Te drugie mogą jedynie przypomnieć nam to, o czym zapomnieliśmy, ale również uświadomić o wejściu nowych przepisów czy praw. Dla każdego z nas te szkolenia są bardzo potrzebne, mogą nas uchronić przed uszczerbkiem na zdrowiu, a nawet śmiercią oraz przypominają nam o zachowaniu zdrowego rozsądku.

Szkolenia BHP Mogilno

Ile trwają?

Zależnie od tego ile mamy czasu. Możemy kurs zrealizować w ciągu 30 minut i po kilku dniach otrzymać potrzebny nam certyfikat, ale mamy też możliwość przerywania kursu w obojętnie jakim miejscu oraz powrotu do niego. Każdy wykupiony kurs ma określony czas dostępu, z reguły jest to 30 dni. Co daje nam aż 30 dni na zrealizowanie go. Zwłaszcza dla osób, które mają mało czasu, jest to idealna opcja. 

Usługi BHP

Usługi BHP to nie tylko szkolenia, ale również kompleksowa obsługa firmy pod względem bezpieczeństwa i higieny pracy. Są to między innymi: oceny ryzyka zawodowego, szkolenia z zakresu pomocy przedlekarskiej, harmonogram kontroli gaśnic i sprzętu gaśniczego, instrukcje bezpieczeństwa przeciwpożarowego i wiele innych. Warto jest zainteresować się tymi usługami, znacznie ułatwią nam prowadzenie firmy.