Twoi przyjaciele będą mieli rocznicę ślubu lub związku? A może pragniesz się im za coś odwdzięczyć, dlatego szukasz pomysłów na udane prezenty? W tym artykule podpowiadamy, co można podarować, aby na pewno się spodobało. Opcja numer jeden – zarezerwuj dla nich apartament w centrum Krakowa!

Każdy lubi dostawać prezenty… O ile są trafione

Chyba nie ma osoby, która nie czułaby się zaszczycona i zadowolona, kiedy otrzymuje od kogoś prezent. Może chodzić nawet o jakiś drobiazg, ale sam gest cieszy każdego. Jednak problem pojawia się, gdy prezent jest totalnie nietrafiony. Często zmierzyć się z takimi prezentami muszą pary młode. Powtarzające się ekspresy do kawy i tym podobne przedmioty tylko zawadzają, a przecież wstyd oddać czy sprzedać. W Tm artykule skupimy się jednak na prezencie dla przyjaciół, którzy wesele mają już za sobą lub wcale o nim nie myślą, ale tworzą szczęśliwy związek.

Zarezerwuj apartament w centrum Krakowa

Czy znasz kogoś kto nie lubi zwiedzać i podróżować? A gdy jeszcze można to robić z ukochana osobą to nic tylko się realizować! Niestety, w Polskich realiach często szkoda nam pieniędzy, a jeśli już jedzie to raz, może dwa razy w roku a konkretnie. Dlatego świetnym pomysłem na prezent jest podarowanie przyjaciołom weekendu w Krakowie. Apartamenty Kraków centrum poza sezonem nie są aż takie drogie, a na pewno ucieszą parę. Kraków jest niezwykły o każdej porze roku. Oczywiście w Polsce jest wiele innych wspaniałych miast, romantycznych i wartych zobaczenia.

apartamenty Kraków centrum

Voucher do restauracji, galerii

Jedną z możliwości jest voucher na kolację w klimatycznej restauracji. Wielu osobom szkoda pieniędzy na randkę w droższej restauracji, a taki prezent może się bardzo spodobać. Ogólnie warto pomyśleć o jakimkolwiek vouche-rze. Może on dotyczyć salonu kosmetycznego, wizyty u masażysty, wejściówek na basen i wielu innych.

Co myślisz o tych pomysłach? Zapewnią przyjaciołom wspaniałe wspomnienia, a na pewno nie okażą się kolejnym przedmiotem który wylądują w szafie czy zagraci blat kuchenny.